Skip to Navigation

Kdo jsme

oblasti_pusobnisti.jpg
o_nutricii.jpg
about_nutricia_expertise.jpg

Nutricia Advanced Medical Nutrition se zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu enterální klinické výživy.   Nutricia Advanced Medical Nutrition je součástí společnosti Danone.  Enterální klinická výživa pokrývá specifické  výživové  potřeby pacientů, u kterých normální strava není dostačující nebo není možná.

Přípravky společnosti Nutricia jsou obvykle předepisovány nebo doporučovány zdravotníky a vydávány nebo distribuovány v nemocnicích, pečovatelských domech,   lékárnách nebo jiných institucích.

Úzce spolupracujeme  se zdravotnickou obcí, lékaři, zdravotními sestrami, odborníky na výživu, nemocnicemi, lékárnami, zdravotními úřady a pacientskými organizacemi. Naše reputace mezi odborníky a znalci v oboru stále roste, což je podporováno našimi výsledky v oblasti výzkumu a vývoje tzv. speciální klinické výživy pro boj s nemocí (Advanced Medical Nutrition).

Unikátní sortiment našich přípravků je navržen tak, aby měli zdravotníci možnost zvolit nutriční složení, které přesně odpovídá potřebám daného specifického léčebného režimu a tak podpořili zotavení pacienta.Mnoho přípravků je uzpůsobeno pro perorální příjem. Jsou vyvinuty tak, aby je pacienti mohli přijímat přirozenou cestou. Pokud však pacienti nejsou schopni přijímat stravu běžným způsobem, nabízíme širokou škálu specifických přípravků sondové výživy včetně aplikačních sond a setů. Ve většině případů jsou tyto výrobky nezbytné pro kvalitu života pacienta. V některých případech je aplikace enterální klinické výživy život zachraňující.

Společnost Nutricia se zaměřuje na vývoj přípravků, jejichž složení je vědecky podložené a má prokázanou účinnost. Provádíme klinické studie a spolupracujeme s těmi nejlepšími v daném oboru. Spolupracujeme také s nemocnicemi a dalšími institucemi, abychom pochopili a dále rozvíjeli zdravotně ekonomické aspekty naší obchodní činnosti a mnohé ekonomické přínosy, které plynou z lepší nutriční podpory pacientů.