Skip to Navigation

Nutrini je nutričně kompletní izokalorická sondová výživa k přímému použití, která je určena k dietnímu postupu při podvýživě u dětí ve věku 1-6 let a/nebo vážících 8 – 20 kg a lze jej použít jako jediný zdroj výživy.

Přípravek  Nutrini vak 500 ml je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely a je třeba jej používat pod lékařským dohledem.

hlava2.png

Určeno pro

Přípravek Nutrini je určen k sondové výživě dětí s funkčním nebo částečně funkčním zažívacím traktem, které nejsou schopné nebo ochotné přijímat takové množství normální stravy, aby byly pokryty jejich nutriční potřeby.
Více informací
widget_img_atoms.png

Jak funguje?

Nutriční potřeby dětí se liší stejně jako ony samy. Řada Nutrini byla proto navržena tak, aby splňovala nutriční potřeby dětí ve věku 1-6 let a/nebo vážící 8 – 20 kg tělesné hmotnosti. Jako zdroj bílkovin v přípravku převažuje syrovátka ke zlepšení snášenlivosti a zvýšení biologické hodnoty bílkovin a dále Nutrini obsahuje směs LCP s převahou kyseliny dokosahexaenové za účelem podpory mentálních funkcí a prevence nedostatku této kyseliny.
Více informací