Skip to Navigation

Řada hypoalergenních přípravků Neocate byla navržena pro kojence a děti s alergií na bílkovinu kravského mléka, vícenásobnou intolerancí bílkovin v potravinách a řadou onemocnění vyvolaných potravinovými alergiemi. Přípravky jsou na bázi 100% volných aminokyselin a z důvodu snížení možnosti vzniku potravinové alergické reakce jsou připraveny bez bílkoviny kravského mléka.

widget_img_atoms.png

Co je Neocate

Neocate je navržen a připraven specificky k uspokojení nutričních potřeb kojenců s alergií na bílkovinu kravského mléka a vícenásobnou intolerancí bílkovin v potravinách, při potravinových alergiích s projevy poškození střevní sliznice, při syndromu krátkého střeva, při malabsorbci při přechodu z parenterální na enterální výživu.
Více informací
hlava2.png

Určeno pro

Řada hypoalergenních kojeneckých mlék Neocate byla navržena pro kojence a děti s alergií na bílkovinu kravského mléka, vícenásobnou intolerancí bílkovin v potravinách a jinými onemocněními vyžadujícími elementární stravu.
Více informací
icon_tin perex.png

Sortiment Neocate

Přípravky řady Neocate jsou na bázi 100% volných aminokyselin, přizpůsobené věku. V Evropě jsou přípravky Neocate považovány za dietní potravinu pro zvláštní lékařské účely a je třeba je používat pouze po konzultaci se zdravotnickým personálem po zvážení všech možností výživy včetně kojení.
Více informací